The Proud Kenyan Supporters..

Posted on August 1, 2010. Filed under: Uncategorized |

Make a Comment

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

One Response to “The Proud Kenyan Supporters..”

RSS Feed for BUTDOISAY? Comments RSS Feed

Pongezi kwa vijana wa Kenya kwa mchezo safi.Mwaka wa kesho lazima wana
Kenya wamenyane vikali mno sababu kuu ikiwa “ANAYEKUTAKA MTAKE” Asanteni kwa mradi bora Bw.Clay Onyango, Osewe na ndugu Makan Ngatia. Tukijaliwa mwaka wa usoni hata nasi tutakweba uzee wetu na uwanja ni wetu. Nasema tena Pongezi kwa vijana wa Kenya na msijali na ule unyevu-unyevu wa mabarobaro wa Tanzania kwani wao ni wakembe.


Where's The Comment Form?

Liked it here?
Why not try sites on the blogroll...

%d bloggers like this: